mondmasker verplicht op onze kerkhoven

Allerheiligen en Allerzielen komen er aan, twee dagen waarop het altijd erg druk is op de kerkhoven in onze stad. Mensen van alle leeftijden komen hier samen om het graf van hun dierbaren te bezoeken, en nu de coronacijfers nog steeds stijgen, willen we er alles aan dit om dit zo veilig mogelijk te laten verlopen. 

Daarom is op 1 en 2 november het dragen van een mondmasker verplicht op onze kerkhoven, voor iedereen ouder dan 12 jaar. De dagen er rond is het niet verplicht, maar als je merkt dat het te druk is om de anderhalve meter afstand van andere bezoekers te bewaren, zet je best ook je masker op. 

We herinneren jullie er ook aan dat in al onze openbare gebouwen, waaronder ook ons containerpark, een mondmaskerplicht geldt!

Dankjewel om hier rekening mee te houden en steeds je masker correct op te zetten. Het blijft ontzettend belangrijk om vol te houden en de maatregelen te volgen, en dit om ieders gezondheid te beschermen.