Samenaankoop fruitbomen en bessenstruiken 2026
Ook dit najaar organiseert Stad Bree, in samenwerking met de Nationale Boomgaardenstichting vzw, opnieuw een groepsaankoop van fruitbomen en bessenstruiken. Met deze samenaankoop willen we inwoners stimuleren om hun tuin of erf te vergroenen én te genieten van heerlijk fruit uit eigen tuin.
Goed voor je tuin én voor de natuur
Een fruitboom of bessenstruik is niet alleen een plezier voor jezelf, maar ook voor de natuur. In het voorjaar zorgen de bloesems voor kleur en trekken ze bijen en vlinders aan. Enkele seizoenen later kan je genieten van heerlijk fruit van eigen bodem. Verser wordt het niet!
Of je nu plaats hebt voor een grote hoogstamfruitboom, een compacte halfstam of enkele bessenstruiken: er is voor elke tuin een geschikte keuze.
Het aanbod bestaat uit verschillende soorten:
- appel-, peren-, pruimen- en kersenbomen
- perzik, abrikoos en nectarine
- kweepeer, mispel en hazelaar
- aalbessen en stekelbessen
- frambozen en bramen
50% tussenkomst van Stad Bree
Het mooiste nieuws? Stad Bree betaalt 50% van de aankoopprijs. Je betaalt dus slechts de helft van de normale prijs.
Zo koop je al een:
- bessenstruik vanaf € 2
- fruitboom vanaf € 12,50
Per bestelling kan je maximaal 10 bomen en 40 struiken aankopen.
Wie kan deelnemen?
De samenaankoop staat open voor:
- gezinnen uit Bree
- scholen
- verenigingen
- bedrijven uit Bree
Groenaannemers kunnen niet deelnemen.
Bestellen
Bestellen kan van 1 september tot en met 1 oktober 2026.
Bekijk het volledige aanbod en het bestelformulier via:
Samenaankoop fruitbomen | Bree
Je kan je bestelling ook telefonisch of via e-mail doorgeven:
📞 089 84 85 17
📧 milieu@bree.be
Let op: de groepsaankoop loopt zolang het beschikbare budget strekt. Zodra het maximumbudget bereikt is, sluiten de inschrijvingen en kan je niet meer deelnemen.
Geef je tuin extra kleur, help onze bestuivers en geniet binnenkort van je eigen fruit. Doe mee met de groepsaankoop en maak Bree samen nog een beetje groener én lekkerder!

