Isaac Roux - Solo

Maak kennis met Isaac Roux, het pseudoniem van de Belgische singer-songwriter Louis De Roo. Na zijn afstuderen aan het Liverpool Institute for Performing Arts (LIPA), het tekenen van een platencontract, het scoren van verschillende hitsingles en met een sensationeel debuutalbum in november 2024, is Isaac Roux meer dan klaar voor zijn grote doorbraak.



Als LIPA geen belletje doet rinkelen, dan doet Paul McCartney’s muziekacademie dat zeker wel. In 2015 werd De Roo toegelaten om daar vier jaar te studeren, waarbij hij zelfs de kans kreeg om aan enkele nummers te werken met Sir Paul zelf. Het heeft zijn Engels zeker verfijnd en dat gebruikt hij feilloos om zijn emoties en ziel in liedjes te stoppen, verpakt in gitaren die op het juiste moment opbouwen. Denk aan: Bon Iver, Ben Howard, Perfume Genius en My Morning Jacket. 



Neem debuutsingle ‘White Rose’, hemelse indie-folk met precies de juiste hoeveelheid edge, een volle sound en de warme gloed van De Roo’s karakteristieke stem. Het bezorgde hem de overwinning in ‘De Nieuwe Lichting’ van Studio Brussel: een springplank naar een bloeiende carrière. Isaac Roux speelde op de twee grootste Belgische zomerfestivals: Rock Werchter en Pukkelpop, en zijn debuutalbum werd voorgesteld in de AB (Brussel), Paradiso (Amsterdam) en Privatclub (Berlijn). De toekomst ziet er rooskleurig uit voor deze nieuwe indie kid on the block.


Bron: UiTinVlaanderen.be

Date
Prijs
€ 16,00
 

Basistarief: € 16,00
Student: € 13,00
Kassa: € 18,00

Organisator
Cultuurhuis De Zeepziederij
Leeftijd
0+
Contact
Adres
Malta 11 3960 Bree
e-mail
cultuur@bree.be
telefoon
089 84 85 65
Types
Concert